Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

Детальніше

19.10.2018

Донецька обласна організація Профспілки підтримала Всеукраінську акцію Профспілок

17 жовтня 2018 року, у Києві відбулася Всеукраїнська акція профспілок.

 

В Акції взяли участь представники бюджетної сфери та провідних галузей промисловості з усіх областей України. Близько 15 тисяч працівників, в тому числі понад 2 тисячі членів Професійної спілки охорони здоровʼя України серед яких і представники від Донецької області

 

 

 

 

Спілчани пройшли маршем центром Києва, виступаючи проти зростання цін, непосильних тарифів, закликаючи Уряд і роботодавців повернути борги по зарплатах, забезпечити українців робочими місцями, гідними зарплатами, вимагаючи належного фінансування медицини та освіти в Держбюджеті-2019 тощо.

   На мітингу в Урядовому кварталі перед протестувальниками виступили Голова ФПУ Григорій Осовий, озвучивши консолідовані вимоги ФПУ, представники галузевих профспілок, в тому числі заступник голови Кіровоградської обласної організації Профспілки працівників охорони здоровʼя України Вікторія Однобочко, виголосивши Вимоги Профспілки до усіх гілок влади.

   Після мітингу делегація уповноважених представників профспілок зустрілася з Віце-прем’єр-міністром України, Головою НТСЕР Павлом Розенком. На зустрічі з інформацією про ситуацію в різних галузях, з конкретними вимогами та пропозиціями виступили представники профспілок, зокрема голова ППО, медична сестра Первомайської міської багатопрофільної лікарні Миколаївської області Оксана Іванченко, передавши пакет документів з галузевими вимогами та проханням про зустріч із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом для вирішення низки найактуальніших питань в медичній галузі.

   В обговоренні профспілкових вимог взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, в.о Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, керівники різних секторів економіки.

   Під час зустрічі Голова ФПУ Григорій Осовий наполіг на проведенні в період розгляду і доопрацювання Урядом проекту Держбюджету – 2019, зустрічі керівників Всеукраїнських профорганізацій і територіальних профоб’єднань особисто з Главою Уряду Володимиром Гройсманом для врахування профспілкових пропозицій у головному фінансовому документі країни і реагування на передані на цій зустрічі профспілкові вимоги.

 

За матеріалами сайту Профспілки; фото з власних джерел

 

Додатково див. Висвітлення в ЗМІ Всеукраїнської акції протесту профспілок 17 жовтня 2018р.  Новини

06.11.18
Відповіді на звернення Профспілки
01.11.18
100-річчя від дня заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
29.10.18
Профспілка наполягає на зустрічі з керівництвом МОЗ
19.10.18
Донецька обласна організація Профспілки підтримала Всеукраінську акцію Профспілок
усі новини

Календар подій

Попередні November - 2018 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 01020304
05060708091011
121314151718
19202122232425
2627282930 

Фотодокументи